Skip to content

Kuupäevad ja programmid

09/02/2014

Vaata uuendatud programme viiuldajatele, pianistidele ja tšellistidele.

Eelvoor (DVD) toimub detsembris 2014.

Dokumentide ja DVD väljasaatmise viimane kuupäev on 10. november 2014.

Laureaadid 2013

11/04/2013

Laureaadid 2013 – pianistid

Laureaadid 2013 – tšellistid

Laureaadid 2013 – viiuldajad

 

Kõiki pille ja vanuserühmi hõlmav Dirigendi preemia:
Anna Lotta Karu (A.-M. Riikjärv), Eesti
 
Kõikide B-vanuserühmade parim E. Mägi teose esitaja:
Maksims Tanicevs (õp. L. Muizaraja), Läti

Laureaadid 2013 – tšellistid

11/04/2013

Tšello A

I koht: Birgitta Elisa Oftestad (õp. T. Sinding-Larsen), Norra

Eripreemiad:
Parim virtuoospala esitaja
Kohustusliku pala parim esitaja
Väljapaistev stiilitunnetus

 

III koht: Aleksander Sebastian Lattikas (õp. M. Laas), Eesti

 

III koht: Paula Skulte (õp. R. Trautmans), Läti

Eripreemia: Noorim osavõtja

 

 

Tšello B

I koht: Maria Zaytseva (õp. J. Lakina), Venemaa

Eripreemiad:
E. Mägi teose parim esitaja
Parim virtuoospala esitaja

 

II koht: Elizaveta Lessoun (õp. I. Stepanova), Valgevene

Eripreemiad:
Parim J.Bachi teose esitaja
Väljapaistev stiilitunnetus

 

III koht: Kuisma Alex Sippola (õp. H. Kiiski), Soome

 

III koht: Artturi Aalto (õp. T. Vainio), Soome

 

Alma Anete Mikelsone (õp. D. Puce), Läti

Diplom esinemise eest II voorus

 

Laureaadid 2013 – viiuldajad

11/04/2013

Viiul A

I koht: Anna Lotta Karu (A.-M. Riikjärv), Eesti

Eripreemiad:
Kõiki pille ja vanuserühmi hõlmav Dirigendi preemia
Kohustusliku pala parim esitaja

 

I koht: Julianna Gaal (õp. E.A. Szily), Ungari

Eripreemia: Bartok-E.Zathureczky pala väga hea esitus

 

II koht: Taise-Ticiana Geitus-Eitvinas (õp. E. Golikova), Läti

 

II koht: Emil Deniz Hartikainen (õp. G. Zeranska-Gebert), Soome

 

III koht: Iidamari Mikaela Ahonen (õp. N. Fadeev), Soome

 

III koht: Amanda Ernesaks (õp. G. Zeranska-Gebert), Soome

Eripreemia: Parim virtuoospala esitaja

 

Victoria Viktorova (õp. L. Girska), Läti

Eripreemia: Noorim osavõtja

Viiul B

II koht: Lia Tang (õp. J. Repko), Inglismaa

Eripreemia: E. Mägi teose parim esitaja

 

III koht: Lotus Tinat (õp. J. Blaszkiewics), Soome

 

III koht: Samuel Allan- Chapkovski (õp. V. Pikaisen), Iirimaa

 

Birgit Katriin Born (õp. K. Talmar), Eesti

Eripreemia: Lootustandev talent
 
 

Laureaadid 2013 – pianistid

11/04/2013

Klaver A

I koht: Nikita Fatejev (õp. I. Truškina), Eesti

Eripreemiad:
Parim J.Bachi teose esitaja
Parim virtuoospala esitaja

II koht: Theodor Teppo (õp. E. Teppo), Eesti

Eripreemia: Väljapaistev stiilitunnetus

II koht: Jason Hu (S. Vaarni-Kempainen), Soome

III koht: Sofia Khvichia (õp. V. Ljutova), Eesti

Hanna-Liisa Reiljan (õp. H. Saarse), Eesti

Diplom esinemise eest II voorus

Valentina Danilina (õp. I. Poddubskaya), Venemaa

Eripreemia: Noorim osavõtja

Klaver B

I koht: Maksims Tanicevs (õp. L. Muizaraja), Läti

Eripreemiad:
Kõikide B-vanuserühmade parim E. Mägi teose esitaja
Parim J.Bachi teose esitaja
B-vanuserühma parim E. Mägi teose esitaja 
Väljapaistev stiilitunnetus

I koht: Kasparas Mikužis (õp. L. Kašetiene), Leedu

Eripreemia: Parim virtuoospala esitaja

II koht: Kuisma Sippola (õp. T. Hakkila), Soome

III koht: Uljana Safiullina (õp. S. Rosseva), Eesti

Airine Taucaite (õp. R. Rinkeviciute), Leedu

Diplom esinemise eest II voorus
 
 

Tallinnasse konkurssi jätkama on kutsutud:

04/12/2012
Uliyana Saffiullina Darina Tšudakova
Viola Asoskova Iidamari Ahonen
Antonina Danilina Gabriela Balcerek
Valentina Danilina Ina Han Brekke
Nikita Fatejev Daniil Bulayev
Uliana Guseva Ivan Chapkevich
Jason Hu Amanda Ernesaks
Sofia Khvichia Julianna Gaál
Tähe-Lee Liiv Taise-Ticiana Geitus-Eitvina
Mariia Magdalina Mishina Emil Deniz Hartikainen
Pyry Paunio Anna Lotta Karu
Ugnė Petniūnaitė Sofiya Nikanorava
Ekaterina Zykova Karina Rostovtseva
Theodor Teppo Anastasiia Zhukova
Arina Fedorova Volha Tuichyna
Elze Fedorcovaite Viktoria Viktorova
Kasparas Mikužis Lotus Tinat
Nadezhda Putiakova Samuel Allan-Chaplovski
Kuisma Sippola (klaver B ja tšello B) Birgit Katriin Born
Anna Song Hanna-Liisa Reiljan
Maksims Tanicevs Ergo Haavasalu
Airine Taucaite Charlotte Hilla Tuulikki Loukola
Yujing Wang Triinu Piirsalu
Artturi Aalto Marta Aurelija Rando
Victoria Grishina Joosep Reimaa
Jekaterina Tšernõševa Ivan Smirnov
Karl Erik Laas Lia Tang
Elizaveta Lessoun Svens Gotvoni
Alma Anete Mikelsone Aleksander Sebastian Lattikas
Maria Mutso Birgitta Elisa Oftestad
Anna Katrina Pauksena Paula Skulte
Maria Zaytseva Evelin Uue

Registreerimine on lõppenud

11/11/2012

Täname kõiki, kes esitasid oma avalduse ja dokumendid konkursile õigeaegselt!

Komisjon vaatab avaldused lähiajal üle ning, kui on vaja lisateavet, võetakse osalejaga ühendust.

Follow

Get every new post delivered to your Inbox.